Sporenie v zlate

  • Slovenčina
  • Čeština

Dotazy

  • -

Dotazy

Každou platbou nakupujete zlaté zliatky, čiže tehličky, ktoré sa nakupuje fyzicky za každú prijatú korunu alebo euro.

Frekvenciu a výšku platieb si určuje každý klient sám. Pokiaľ vynecháte platbu, nič sa nedeje, len sa jednoducho nič nenakúpi, pritom neplatíte žiadne sankcie.

O nákupe zlata rozhodujete iba Vy vložením finančnej čiastky, nemáte žiadne povinnosť platiť pravidelne, kedy pošlete a koľko to je iba na Vás, odporúčame sporiť pravidelne a rozložiť tak náklady tzv. Cost everič efekt.

Nákup zlata sa vykonáva v deň keď sa pripíšu peniaze, nečakáme až sa peniaze nahromadia od klientov tak ako konkurenčné firmy.

Zlato je uskladnené v trezore ČSOB, 1 x ročne si ho môžete nechať poslať domov. Voľba je úplne na vás. Aj neskôr môžete svoje zlato kedykoľvek z trezoru ČSOB nechať zaslať alebo zameniť späť na peniaze. Uskladnenie je bez poplatku!

Áno, zlato je poistené na 100% svojej aktuálnej hodnoty.

Každý rok sa vykonáva audit pod dozorom, ktorý overuje stav majetku klientov vo fyzickej podobe podľa prijatých platieb. Zlato je vedené na vaše meno ako váš majetok a nespadá do konkurznej podstaty našej spoločnosti. Zlato je stále vaše.

Áno, môžete. Naša spoločnosť vám garantuje spätné odkúpenie zlata bez poplatkov za cenu London Fix.

Investičné zlato je oslobodené od DPH aj od dane z výnosu.

Zlato Vám zaistí hodnotu vašich peňazí do budúcnosti, bezpečnosť a likviditu vášho majetku. Zlato je celosvetovo uznávaná mena, ktorú nakupujú aj centrálne národné banky.

Svoj zlatý účet si kontrolujete online cez Internet v chránenej klientskej zóne podobne, ako ste zvyknutí z internetového bankovníctva. Tu môžete sledovať stav účtu, všetky platby a ceny, za ktoré ste zlato nakupovali.

To ťažké rozhodnutie, zlato sú peniaze, len vo fyzickom stave, budete musieť časť zameniť opäť na bankovky, tak ako to rýchlo zmeníte peniaze na zlato, tak ho zase vymeníte späť.

Nejnovější příspěvky

img
img
img